TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets senare del,

fot i gjutjärn, skiva i sten, diameter ca 60 cm, höjd 71 cm.

Fläckar. Slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 050
93
97
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
8
24 jun 2018 13:02
1 050 SEK
24 jun 2018 13:02
1 000 SEK
24 jun 2018 13:01
950 SEK
8
24 jun 2018 13:01
900 SEK
24 jun 2018 13:01
850 SEK
8
24 jun 2018 13:01
800 SEK
24 jun 2018 11:35
750 SEK
24 jun 2018 11:35
700 SEK
24 jun 2018 10:21
650 SEK
24 jun 2018 0:38
600 SEK
24 jun 2018 0:38
550 SEK
23 jun 2018 18:05
500 SEK
20 jun 2018 16:19
450 SEK
20 jun 2018 11:54
400 SEK
18 jun 2018 20:11
350 SEK
16 jun 2018 16:29
300 SEK