1058094

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets senare del,

fot i gjutjärn, skiva i sten, diameter ca 60 cm, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Fläckar. Slitage. Färgbortfall.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 050
    100 EUR
    114 USD

    Budhistorik (16 bud)
    824 jun 2018 13:021050SEK
    6A24 jun 2018 13:021000SEK
    6A24 jun 2018 13:01950SEK