1058094

TRÄDGÅRDSBORD

1900-talets senare del,

fot i gjutjärn, skiva i sten, diameter ca 60 cm, höjd 71 cm.

Konditionsrapport

Fläckar. Slitage. Färgbortfall.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 050
    102 EUR
    120 USD

    Budhistorik (16 bud)
    824 jun 13:021050SEK
    6A24 jun 13:021000SEK
    6A24 jun 13:01950SEK