1058147

STOLAR

åtta stycken, Cosmos. 1900-talets första hälft.

Stomme böjträ. Formpressad sits. Två stolar märkta.Sitthöjd 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Märken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 700
    259 EUR
    301 USD

    Budhistorik (11 bud)
    5A24 jun 13:542700SEK
    724 jun 13:542500SEK
    5A24 jun 13:542200SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes