Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, åtta stycken, Cosmos. 1900-talets första hälft.

Stomme böjträ. Formpressad sits. Två stolar märkta.Sitthöjd 47 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 700
256
293
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
24 jun 2018 13:54
2 700 SEK
24 jun 2018 13:54
2 500 SEK
24 jun 2018 13:54
2 200 SEK
24 jun 2018 13:54
2 000 SEK
23 jun 2018 18:32
1 700 SEK
23 jun 2018 18:32
1 600 SEK
23 jun 2018 11:12
1 500 SEK
20 jun 2018 23:41
1 100 SEK
18 jun 2018 9:29
1 000 SEK
17 jun 2018 21:56
500 SEK
17 jun 2018 4:08
300 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46