SOFFA, art deco-stil, 1900-talets andra hälft.

Rak form, fanerad med exotiskt träslag. I sidorna bokhyllor. Lösa stoppade sittdynor. Klädd i vitt läder. LÄngd 170, djup 96, höjd 76 cm.

Bruksslitage, smärre repor, fanérskador och stötmärken.

Klubbat pris
3 700
324
337
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
24 jun 2018 13:40
3 700 SEK
24 jun 2018 13:40
3 500 SEK
24 jun 2018 12:56
3 200 SEK
19 jun 2018 14:36
3 000 SEK