1058192

SOFFA

Art deco-stil, 1900-talets andra hälft.

Rak form, fanerad med exotiskt träslag. I sidorna bokhyllor. Lösa stoppade sittdynor. Klädd i vitt läder. LÄngd 170, djup 96, höjd 76 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor, fanérskador och stötmärken.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    358 EUR
    422 USD

    Budhistorik (4 bud)
    124 jun 13:403700SEK
    2A24 jun 13:403500SEK
    224 jun 12:563200SEK