1058233

SIDOBORD med TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft.

Stomme i svartlackerat järn, rektangulär skiva i grön sten. Längd 60, bredd 30, höjd 59 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor. Skivan med några små nagg.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    39 USD

    Budhistorik (2 bud)
    224 jun 12:19350SEK
    119 jun 11:58300SEK