SIDOBORD med TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft.

Stomme i svartlackerat järn, rektangulär skiva i grön sten. Längd 60, bredd 30, höjd 59 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Skivan med några små nagg.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
24 jun 2018 12:19
350 SEK
19 jun 2018 11:58
300 SEK