1058233

SIDOBORD med TIDNINGSSTÄLL

1900-talets andra hälft.

Stomme i svartlackerat järn, rektangulär skiva i grön sten. Längd 60, bredd 30, höjd 59 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor. Skivan med några små nagg.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    40 USD

    Budhistorik (2 bud)
    224 jun 12:19350SEK
    119 jun 11:58300SEK