Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Stomme i metall och glas. Längd 131 cm. Bredd 90 cm. Höjd 46 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 400
133
153
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
24 jun 2018 10:48
1 400 SEK
24 jun 2018 10:48
1 300 SEK
24 jun 2018 10:48
1 300 SEK
24 jun 2018 10:47
1 200 SEK
24 jun 2018 10:47
1 100 SEK
23 jun 2018 18:16
1 000 SEK
23 jun 2018 18:16
950 SEK
23 jun 2018 18:16
900 SEK
23 jun 2018 18:16
850 SEK
23 jun 2018 8:40
800 SEK