1060674

SOFFBORD

1900-talets andra hälft.

Stomme i metall och glas. Längd 131 cm. Bredd 90 cm. Höjd 46 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johan Lundberg

Johan Lundberg

johan.lundberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    1 400
    134 EUR
    156 USD

    Budhistorik (10 bud)
    224 jun 10:481400SEK
    1A24 jun 10:481300SEK
    224 jun 10:481300SEK