1062351

PABLO PICASSO, litografi, stämpelsignerad, numrerad 272/500. 1967.

"Minotaure et nue", ur mappen "La flûte double". Ca 52x40 cm, tryckt signatur i grönt.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Ellinor Bylander

    Ellinor Bylander
    Värderare. Tjänstledig.

    ellinor.bylander@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 400
    528 EUR
    601 USD

    Budhistorik (26 bud)
    1124 jun 14:115400SEK
    1024 jun 13:595200SEK
    7A24 jun 13:595002SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes