1062754

must de CARTIER, Tank, armbandsur, 23 x 23 mm.

förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, box, ca 1990.

Caliber 90, Serienr 50049, Referensnr 590005, Boettnr 48211

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Carl  Palmegren

    Carl Palmegren
    Ansvarig specialist klockor

    carl.palmegren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    7 078
    692 EUR
    787 USD

    Budhistorik (43 bud)
    1420 jun 12:467078SEK
    1220 jun 12:456878SEK
    10A20 jun 12:456685SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes