1062754

must de CARTIER

Tank, armbandsur, 23 x 23 mm.

förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, box, ca 1990.

Caliber 90, Serienr 50049, Referensnr 590005, Boettnr 48211

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    7 078
    685 EUR
    807 USD

    Budhistorik (43 bud)
    1420 jun 12:467078SEK
    1220 jun 12:456878SEK
    10A20 jun 12:456685SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes