1063396

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing. Två kupor. Höjd 152 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    352 EUR
    400 USD

    Budhistorik (8 bud)
    424 jun 13:173600SEK
    2A24 jun 13:173400SEK
    424 jun 13:173400SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes