1063408

ISHINK

Harald Nilsson Malmö samt ett par miniatyrishinkar Bollinger. 1900-talets mitt / senare del.

Ishink nysilver Harald Nilsson på kulfötter, med lejonmaskaroner; höjd 18 cm, diameter 16,5 cm. Miniatyrer 'Champagne Bollinger'; höjd 6 cm, diameter 6 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jan Ahlklo

Jan Ahlklo

jan.ahlklo@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 700
    358 EUR
    422 USD

    Budhistorik (20 bud)
    724 jun 13:593700SEK
    3A24 jun 13:583500SEK
    724 jun 13:583400SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes