1063408

ISHINK, Harald Nilsson Malmö samt ett par miniatyrishinkar Bollinger. 1900-talets mitt / senare del.

Ishink nysilver Harald Nilsson på kulfötter, med lejonmaskaroner; höjd 18 cm, diameter 16,5 cm. Miniatyrer 'Champagne Bollinger'; höjd 6 cm, diameter 6 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jan Ahlklo

    Jan Ahlklo
    Värderingsman

    jan.ahlklo@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 700
    354 EUR
    401 USD

    Budhistorik (20 bud)
    724 jun 2018 13:593700SEK
    3A24 jun 2018 13:583500SEK
    724 jun 2018 13:583400SEK
    Acceptpris på 1 200 SEK uppnåddes