1063788

FÅTÖLJER

Ett par, 1960-tal.

Stomme i teak. Lösa sittplymåer. Klädsel i svart skinnimitation. Sitthöjd 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Två knappar saknas.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 203
    310 EUR
    365 USD

    Budhistorik (13 bud)
    523 jun 19:583203SEK
    6A23 jun 19:583003SEK
    6A23 jun 19:562800SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes