1063847

FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets slut.

Sitthöjd ca 45 cm

Konditionsrapport

Fläckar. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L10

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    120 jun 23:16300SEK