1064187

Bent Karlby, "Kina-pendeln", Lyfa, Danmark, 1950-tal. ett par.

Vitt glas med mässingsdetaljer. Höjd ca 30 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Ellinor Bylander

    Ellinor Bylander
    Värderare. Tjänstledig.

    ellinor.bylander@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 650
    636 EUR
    721 USD

    Budhistorik (28 bud)
    224 jun 2018 13:566650SEK
    5A24 jun 2018 13:566500SEK
    5A24 jun 2018 13:536450SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes