1064295

SIGNE PERSSON-MELIN

14 delar, glas, teservis.

12 tekoppar på fat(tot 15 fat)
2 kannor med brännare.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 201
    213 EUR
    251 USD

    Budhistorik (13 bud)
    821 jun 17:232201SEK
    3A21 jun 17:232011SEK
    321 jun 14:562000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes