1064295

SIGNE PERSSON-MELIN, 14 delar, glas, teservis.

12 tekoppar på fat(tot 15 fat)
2 kannor med brännare.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Obetydligt nagg.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 201
    211 EUR
    238 USD

    Budhistorik (13 bud)
    821 jun 2018 17:232201SEK
    3A21 jun 2018 17:232011SEK
    321 jun 2018 14:562000SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes