Sara-Vide Ericson

(Sverige, Född 1983)
Sara-Vide Ericson
(Sverige, Född 1983)

SARA-VIDE ERICSON, olja på duk, signerad och daterad 2010 a tergo

"LIAR II". 150x140 cm.

Galleri Magnus Karlsson

Klubbat pris
24 000
2 130
2 222
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
3 jun 2018 20:57
24 000 SEK
3 jun 2018 20:57
23 000 SEK
1 jun 2018 17:16
21 000 SEK
29 maj 2018 21:05
20 000 SEK
25 maj 2018 14:41
1 850 SEK
24 maj 2018 20:27
1 750 SEK
23 maj 2018 22:49
1 500 SEK
23 maj 2018 20:04
1 111 SEK
23 maj 2018 10:20
1 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79