1046844
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, akvarell, signerad lars lerin och daterad -91.

LARS LERIN, akvarell, signerad Lars Lerin och daterad -91.

"Fra Svolvær, Lofoten". 38 x 58 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott. Bladets nedre marginal med spår av påskrift/dedikation i blyerts.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Slutpris
90 200
8 463
9 348
Utropspris
40 000 SEK
Budhistorik (42 bud)
11
3 jun 2018 22:28
90 200 SEK
10
3 jun 2018 22:28
90 001 SEK
11
3 jun 2018 22:26
88 001 SEK
10
3 jun 2018 22:26
86 001 SEK
11
3 jun 2018 22:15
84 001 SEK