DANIEL LERGON, Signerad Daniel Lergon och daterad 2006 a tergo. Akryl på tyg.
Uran titel. Akryl på tyg, 180 x 130 cm.
Proveniens
Andersen's Contemporary, Köpenhamn. Christian Larsen, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK