Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad a tergo och daterad 2006-2007.

Komposition, ca 83x63 cm

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
7 100
622
647
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
10
7 apr 2018 22:48
7 100 SEK
11
7 apr 2018 22:48
7 100 SEK
10
7 apr 2018 22:47
6 900 SEK
11
7 apr 2018 22:47
6 900 SEK
10
7 apr 2018 22:44
6 700 SEK
11
7 apr 2018 22:44
6 500 SEK
10
7 apr 2018 22:43
6 300 SEK
11
7 apr 2018 22:43
6 100 SEK
10
7 apr 2018 22:43
5 800 SEK
11
7 apr 2018 22:43
5 600 SEK
10
7 apr 2018 22:42
5 400 SEK
11
7 apr 2018 22:42
5 200 SEK
10
7 apr 2018 22:41
4 700 SEK
11
7 apr 2018 22:41
4 500 SEK
10
7 apr 2018 22:40
3 900 SEK
9
7 apr 2018 22:34
3 700 SEK
8
7 apr 2018 22:33
3 500 SEK
9
7 apr 2018 22:33
3 451 SEK
8
7 apr 2018 22:24
3 251 SEK
7 apr 2018 22:23
3 051 SEK
8
7 apr 2018 22:23
3 000 SEK
7 apr 2018 22:22
2 800 SEK
8
7 apr 2018 22:22
2 600 SEK
7 apr 2018 21:50
2 400 SEK
7 apr 2018 17:47
2 200 SEK
7 apr 2018 10:10
2 000 SEK
6 apr 2018 5:41
1 900 SEK
5 apr 2018 23:27
1 800 SEK
5 apr 2018 5:20
1 600 SEK
1 apr 2018 16:06
1 400 SEK
27 mar 2018 9:53
1 000 SEK