Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad á tergo, daterad 2002,

Komposition, ca 130x50 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
5 244
465
486
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
9
7 apr 2018 22:55
5 244 SEK
7 apr 2018 22:53
5 044 SEK
9
7 apr 2018 22:53
5 005 SEK
9
7 apr 2018 22:52
4 644 SEK
7 apr 2018 22:52
4 444 SEK
7 apr 2018 22:50
4 201 SEK
9
7 apr 2018 22:50
4 001 SEK
7 apr 2018 22:48
3 800 SEK
8
7 apr 2018 22:48
3 600 SEK
7 apr 2018 22:48
3 400 SEK
7 apr 2018 22:40
3 200 SEK
5 apr 2018 13:11
3 000 SEK
5 apr 2018 13:11
2 900 SEK
30 mar 2018 20:02
2 601 SEK
30 mar 2018 20:01
2 401 SEK
30 mar 2018 19:31
2 400 SEK
29 mar 2018 17:49
2 200 SEK
29 mar 2018 17:49
2 100 SEK
29 mar 2018 17:48
1 900 SEK
29 mar 2018 17:48
1 800 SEK
29 mar 2018 17:18
1 700 SEK
29 mar 2018 17:18
1 600 SEK
28 mar 2018 10:26
1 500 SEK
27 mar 2018 21:25
1 100 SEK
27 mar 2018 19:45
350 SEK
27 mar 2018 18:28
300 SEK