Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, akryl på pannå, signerad á tergo, daterad 1994-1995,

komposition, ca 81x122 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
18 500
1 642
1 713
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
7 apr 2018 22:48
18 500 SEK
9
7 apr 2018 22:48
18 000 SEK
7 apr 2018 22:45
17 000 SEK
9
7 apr 2018 22:45
16 500 SEK
7 apr 2018 22:42
15 556 SEK
10
7 apr 2018 22:42
15 056 SEK
7 apr 2018 22:39
14 500 SEK
9
7 apr 2018 22:39
14 000 SEK
7 apr 2018 22:37
12 621 SEK
9
7 apr 2018 22:37
12 121 SEK
7 apr 2018 22:35
11 611 SEK
9
7 apr 2018 22:35
11 111 SEK
7 apr 2018 22:35
10 501 SEK
9
7 apr 2018 22:35
10 001 SEK
7 apr 2018 22:35
5 602 SEK
8
7 apr 2018 22:35
5 402 SEK
7 apr 2018 22:32
5 201 SEK
8
7 apr 2018 22:32
5 001 SEK
7 apr 2018 22:31
4 800 SEK
7 apr 2018 22:31
4 600 SEK
7 apr 2018 19:00
4 400 SEK
7 apr 2018 19:00
4 200 SEK
7 apr 2018 18:59
3 700 SEK
7 apr 2018 18:59
3 500 SEK
7 apr 2018 18:48
3 000 SEK
5 apr 2018 20:27
1 500 SEK
3 apr 2018 18:34
1 200 SEK
1 apr 2018 22:13
1 100 SEK
1 apr 2018 16:18
900 SEK
27 mar 2018 10:25
300 SEK