Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, signerad á tergo,

Komposition, ca 79x60 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
5 667
494
517
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 apr 2018 22:27
5 667 SEK
8
8 apr 2018 22:27
5 467 SEK
8 apr 2018 22:25
5 204 SEK
8
8 apr 2018 22:24
5 004 SEK
8 apr 2018 22:24
5 000 SEK
8 apr 2018 22:23
4 562 SEK
8
8 apr 2018 22:23
4 362 SEK
8 apr 2018 22:23
3 500 SEK
8 apr 2018 22:23
3 300 SEK
8 apr 2018 21:17
3 100 SEK
8 apr 2018 21:17
2 900 SEK
8 apr 2018 19:53
2 500 SEK
7 apr 2018 22:54
1 500 SEK
5 apr 2018 13:30
1 000 SEK
4 apr 2018 21:58
600 SEK
4 apr 2018 21:45
550 SEK
3 apr 2018 23:42
500 SEK
27 mar 2018 18:40
300 SEK