Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad á tergo, daterad, 2010

komposition, ca 135x59 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
4 000
360
380
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
8 apr 2018 22:45
4 000 SEK
8 apr 2018 22:45
4 000 SEK
8 apr 2018 22:45
3 200 SEK
8 apr 2018 22:45
3 000 SEK
8 apr 2018 22:43
2 800 SEK
8 apr 2018 22:43
2 600 SEK
8 apr 2018 22:43
2 400 SEK
8 apr 2018 22:42
2 200 SEK
7 apr 2018 8:34
2 000 SEK
6 apr 2018 15:26
1 500 SEK
29 mar 2018 19:39
300 SEK