Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad á tergo,

komposition, ca 56x76 cm.

Smärre färgbortfall. Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
9 000
794
829
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8 apr 2018 23:00
9 000 SEK
8 apr 2018 23:00
8 800 SEK
8 apr 2018 22:57
8 600 SEK
8 apr 2018 22:57
8 400 SEK
8 apr 2018 22:54
8 200 SEK
8 apr 2018 22:54
8 000 SEK
8 apr 2018 22:51
7 600 SEK
8 apr 2018 22:51
7 400 SEK
8 apr 2018 22:51
7 200 SEK
8 apr 2018 22:50
7 000 SEK
8 apr 2018 22:50
6 200 SEK
8 apr 2018 22:50
6 000 SEK
8 apr 2018 22:36
5 300 SEK
8 apr 2018 0:45
5 100 SEK
8 apr 2018 0:18
4 900 SEK
8 apr 2018 0:18
4 700 SEK
8 apr 2018 0:11
4 200 SEK
8 apr 2018 0:10
4 000 SEK
8 apr 2018 0:09
3 500 SEK
8 apr 2018 0:09
3 300 SEK
7 apr 2018 23:29
2 700 SEK
7 apr 2018 23:29
2 500 SEK
7 apr 2018 21:03
2 000 SEK
7 apr 2018 21:03
1 900 SEK
7 apr 2018 21:02
1 800 SEK
7 apr 2018 21:02
1 700 SEK
6 apr 2018 21:40
1 600 SEK
5 apr 2018 13:37
1 500 SEK
27 mar 2018 19:37
1 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

409. Nathalie Djurberg & Hans Berg, "Puppets from The Parade of Rituals and Stereotypes 3".
Utropspris
800 000 - 1 000 000 SEK
Budhistorik
620 000

ditt bud
Aktuellt bud:
620 000 SEK