Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, signerad á tergo, daterad 2008,

Komposition, ca 48x55 cm,

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
6 200
547
571
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
8 apr 2018 22:55
6 200 SEK
8 apr 2018 22:55
6 000 SEK
8 apr 2018 22:24
5 300 SEK
8 apr 2018 22:24
5 100 SEK
8 apr 2018 22:23
4 900 SEK
8 apr 2018 22:23
4 700 SEK
8 apr 2018 22:21
4 500 SEK
8 apr 2018 22:21
4 300 SEK
8 apr 2018 22:12
4 055 SEK
8 apr 2018 22:12
3 855 SEK
8 apr 2018 22:06
3 655 SEK
8 apr 2018 22:06
3 455 SEK
8 apr 2018 18:57
3 210 SEK
8 apr 2018 17:58
3 210 SEK
8 apr 2018 8:36
3 010 SEK
7 apr 2018 23:29
3 000 SEK
7 apr 2018 23:28
2 725 SEK
7 apr 2018 23:28
2 525 SEK
6 apr 2018 16:51
2 250 SEK
5 apr 2018 16:32
2 050 SEK
4 apr 2018 16:10
2 010 SEK
4 apr 2018 16:10
1 910 SEK
3 apr 2018 19:38
1 810 SEK
3 apr 2018 19:38
1 710 SEK
1 apr 2018 11:13
1 610 SEK
29 mar 2018 19:06
1 510 SEK
29 mar 2018 19:06
1 500 SEK
29 mar 2018 14:42
1 312 SEK
29 mar 2018 14:42
1 212 SEK
27 mar 2018 19:37
1 200 SEK
27 mar 2018 19:35
1 100 SEK
27 mar 2018 15:42
1 000 SEK
27 mar 2018 15:42
1 000 SEK
27 mar 2018 14:23
300 SEK