Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad á tergo, daterad 2004,

komposition, ca 100x33 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
5 400
477
497
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
8
7 apr 2018 22:58
5 400 SEK
7 apr 2018 22:58
5 200 SEK
8
7 apr 2018 22:57
5 000 SEK
7 apr 2018 22:57
4 805 SEK
8
7 apr 2018 22:56
4 604 SEK
7 apr 2018 22:56
4 404 SEK
8
7 apr 2018 22:55
4 203 SEK
7 apr 2018 22:55
4 003 SEK
7 apr 2018 22:53
4 002 SEK
8
7 apr 2018 22:53
3 802 SEK
7 apr 2018 22:53
3 802 SEK
8
7 apr 2018 22:53
3 601 SEK
7 apr 2018 22:52
3 401 SEK
8
7 apr 2018 22:52
3 333 SEK
8
7 apr 2018 22:52
3 201 SEK
7 apr 2018 22:52
3 001 SEK
8
7 apr 2018 22:52
2 601 SEK
7 apr 2018 22:52
2 401 SEK
8
7 apr 2018 22:51
2 201 SEK
7 apr 2018 22:51
2 001 SEK
7 apr 2018 22:51
2 000 SEK
7 apr 2018 22:51
1 900 SEK
7 apr 2018 22:50
1 800 SEK
7 apr 2018 22:08
1 700 SEK
7 apr 2018 22:08
1 700 SEK
7 apr 2018 21:17
1 600 SEK
7 apr 2018 7:45
1 500 SEK
4 apr 2018 13:12
1 250 SEK
2 apr 2018 13:05
450 SEK
27 mar 2018 19:45
400 SEK
27 mar 2018 19:44
350 SEK
27 mar 2018 18:27
300 SEK