Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, signerad á tergo, daterad,

komposition ca 78x51 cm.

Smärre slitage. Smärre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
10 003
888
936
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (52 bud)
8 apr 2018 22:28
10 003 SEK
8
8 apr 2018 22:28
9 875 SEK
8
8 apr 2018 22:28
9 803 SEK
8 apr 2018 22:28
9 603 SEK
8 apr 2018 22:28
9 403 SEK
8
8 apr 2018 22:27
9 235 SEK
8
8 apr 2018 22:26
9 203 SEK
8 apr 2018 22:26
9 003 SEK
8
8 apr 2018 22:26
8 602 SEK
8 apr 2018 22:26
8 402 SEK
8
8 apr 2018 22:25
8 201 SEK
8 apr 2018 22:25
8 001 SEK
8
8 apr 2018 22:25
7 600 SEK
8 apr 2018 22:25
7 400 SEK
8
8 apr 2018 22:25
7 200 SEK
8 apr 2018 22:25
7 000 SEK
8
8 apr 2018 22:25
6 305 SEK
8 apr 2018 22:25
6 105 SEK
8 apr 2018 22:24
5 701 SEK
8 apr 2018 22:24
5 700 SEK
8 apr 2018 22:24
5 500 SEK
8 apr 2018 22:22
5 300 SEK
8 apr 2018 10:04
5 100 SEK
8 apr 2018 10:04
5 050 SEK
8 apr 2018 10:02
4 900 SEK
8 apr 2018 10:02
4 700 SEK
8 apr 2018 8:53
4 500 SEK
8 apr 2018 8:53
4 300 SEK
8 apr 2018 8:39
4 012 SEK
8 apr 2018 8:39
3 812 SEK
7 apr 2018 23:49
3 612 SEK
7 apr 2018 23:33
3 412 SEK
7 apr 2018 23:32
3 400 SEK
7 apr 2018 23:32
3 200 SEK
6 apr 2018 18:34
3 021 SEK
6 apr 2018 18:34
2 821 SEK
6 apr 2018 16:49
2 600 SEK
6 apr 2018 16:25
2 500 SEK
4 apr 2018 12:46
2 400 SEK
4 apr 2018 12:28
2 200 SEK
4 apr 2018 12:21
2 000 SEK
4 apr 2018 12:19
1 900 SEK
31 mar 2018 8:48
1 800 SEK
31 mar 2018 8:48
1 700 SEK
30 mar 2018 23:46
1 600 SEK
30 mar 2018 19:35
1 500 SEK
30 mar 2018 19:35
1 422 SEK
30 mar 2018 19:35
1 322 SEK
30 mar 2018 19:35
1 222 SEK
27 mar 2018 19:53
1 121 SEK
27 mar 2018 19:39
1 100 SEK
27 mar 2018 15:13
1 000 SEK