Madeleine Pyk – en samling F769

Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk. Ej signerad

97x49 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
3 100
294
337
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
8 apr 2018 22:32
3 100 SEK
8 apr 2018 22:32
2 992 SEK
8 apr 2018 22:29
2 900 SEK
8 apr 2018 22:27
2 700 SEK
8 apr 2018 22:27
2 500 SEK
8 apr 2018 22:27
2 400 SEK
8 apr 2018 21:41
2 200 SEK
8 apr 2018 20:45
2 000 SEK
7 apr 2018 23:31
1 111 SEK
5 apr 2018 23:31
800 SEK
31 mar 2018 9:09
500 SEK
29 mar 2018 19:33
300 SEK