Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå. Ej signerad

Komposition. 82x58 cm.

Fläckar. Något skev.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
2 800
252
266
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8 apr 2018 22:30
2 800 SEK
8 apr 2018 22:30
2 600 SEK
8 apr 2018 22:28
2 400 SEK
8 apr 2018 22:27
2 200 SEK
8 apr 2018 22:26
2 000 SEK
8 apr 2018 21:41
1 500 SEK
8 apr 2018 21:36
1 000 SEK
7 apr 2018 22:52
800 SEK
7 apr 2018 12:37
500 SEK
5 apr 2018 23:31
300 SEK