Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad, daterad 2004-2005,

komposition ca 55x72 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
4 400
390
407
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
8 apr 2018 22:31
4 400 SEK
8 apr 2018 22:31
4 234 SEK
8 apr 2018 22:31
4 200 SEK
8 apr 2018 22:31
4 000 SEK
8 apr 2018 22:28
3 721 SEK
8 apr 2018 22:28
3 521 SEK
8 apr 2018 22:28
3 400 SEK
8 apr 2018 22:28
3 200 SEK
8 apr 2018 22:28
3 000 SEK
8 apr 2018 22:27
2 710 SEK
8 apr 2018 22:27
2 510 SEK
8 apr 2018 22:24
1 500 SEK
8 apr 2018 22:24
1 400 SEK
2 apr 2018 16:14
1 312 SEK
2 apr 2018 16:14
1 212 SEK
27 mar 2018 19:44
1 200 SEK