Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad, daterad 2004,

komposition, ca 70x57 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
5 950
525
548
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
8 apr 2018 23:08
5 950 SEK
8 apr 2018 23:08
5 900 SEK
8 apr 2018 23:07
5 700 SEK
8 apr 2018 23:06
5 500 SEK
8 apr 2018 23:05
5 219 SEK
8 apr 2018 23:05
5 019 SEK
8 apr 2018 23:04
5 010 SEK
8 apr 2018 23:02
4 810 SEK
8 apr 2018 23:01
4 610 SEK
8 apr 2018 23:01
4 604 SEK
8 apr 2018 23:01
4 404 SEK
8 apr 2018 22:58
4 204 SEK
8 apr 2018 22:58
4 200 SEK
8 apr 2018 22:58
4 000 SEK
8 apr 2018 22:56
4 000 SEK
8 apr 2018 22:54
3 800 SEK
8 apr 2018 22:54
3 600 SEK
8 apr 2018 22:53
3 400 SEK
8 apr 2018 22:51
3 200 SEK
8 apr 2018 22:50
3 000 SEK
8 apr 2018 22:50
2 800 SEK
8 apr 2018 22:50
2 600 SEK
8 apr 2018 22:50
2 400 SEK
8 apr 2018 22:50
2 207 SEK
8 apr 2018 22:49
2 007 SEK
8 apr 2018 22:49
2 001 SEK
8 apr 2018 22:49
1 907 SEK
8 apr 2018 22:49
1 807 SEK
8 apr 2018 22:47
1 806 SEK
8 apr 2018 22:43
1 706 SEK
8 apr 2018 22:43
1 606 SEK
8 apr 2018 22:43
1 600 SEK
8 apr 2018 22:42
1 500 SEK
8 apr 2018 22:42
1 400 SEK
8 apr 2018 22:13
1 300 SEK
8 apr 2018 13:00
1 200 SEK
8 apr 2018 13:00
1 111 SEK
8 apr 2018 8:38
1 000 SEK