Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, daterad 2010

komposition ca 64x62 cm.

Smärre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
10 111
892
931
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
8 apr 2018 22:20
10 111 SEK
8
8 apr 2018 22:20
10 100 SEK
8 apr 2018 22:17
9 500 SEK
8
8 apr 2018 22:17
9 300 SEK
8 apr 2018 22:15
9 100 SEK
8
8 apr 2018 22:14
9 100 SEK
8 apr 2018 22:14
8 311 SEK
8
8 apr 2018 22:14
8 111 SEK
8
8 apr 2018 22:13
8 100 SEK
8 apr 2018 22:13
7 900 SEK
8 apr 2018 22:13
6 201 SEK
8 apr 2018 22:12
6 001 SEK
8 apr 2018 22:12
5 800 SEK
8 apr 2018 22:12
5 600 SEK
8 apr 2018 22:12
5 201 SEK
8 apr 2018 22:12
5 001 SEK
8 apr 2018 22:10
4 700 SEK
8 apr 2018 22:10
4 500 SEK
8 apr 2018 22:09
4 300 SEK
8 apr 2018 21:52
4 100 SEK
8 apr 2018 21:52
4 000 SEK
8 apr 2018 21:20
3 900 SEK
8 apr 2018 21:20
3 700 SEK
8 apr 2018 19:57
3 500 SEK
8 apr 2018 19:57
3 300 SEK
8 apr 2018 18:56
2 900 SEK
8 apr 2018 14:21
2 700 SEK
8 apr 2018 9:16
2 500 SEK
8 apr 2018 8:41
2 300 SEK
8 apr 2018 8:41
2 210 SEK
8 apr 2018 8:34
2 010 SEK
7 apr 2018 23:01
1 910 SEK
7 apr 2018 23:01
1 810 SEK
7 apr 2018 23:01
1 800 SEK
6 apr 2018 16:27
1 700 SEK
5 apr 2018 13:18
1 600 SEK
4 apr 2018 16:02
1 500 SEK