Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på pannå, signerad a tergo, daterad 1991-2004.

komposition, totalt ca 80x43 cm.

Smärre färgbortfall.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
16 500
1 464
1 528
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
7 apr 2018 22:44
16 500 SEK
7 apr 2018 22:44
16 000 SEK
7 apr 2018 22:41
15 500 SEK
7 apr 2018 22:41
15 000 SEK
7 apr 2018 22:38
13 501 SEK
7 apr 2018 22:38
13 001 SEK
7 apr 2018 22:37
12 500 SEK
7 apr 2018 22:37
12 000 SEK
7 apr 2018 22:36
10 501 SEK
7 apr 2018 22:36
10 001 SEK
7 apr 2018 22:36
9 201 SEK
7 apr 2018 22:36
9 001 SEK
7 apr 2018 22:34
8 201 SEK
7 apr 2018 22:34
8 001 SEK
7 apr 2018 22:34
7 201 SEK
7 apr 2018 22:34
7 001 SEK
7 apr 2018 22:34
6 201 SEK
7 apr 2018 22:34
6 001 SEK
7 apr 2018 22:34
5 200 SEK
7 apr 2018 22:34
5 000 SEK
7 apr 2018 18:47
3 400 SEK
7 apr 2018 18:47
3 200 SEK
6 apr 2018 23:01
2 800 SEK
5 apr 2018 18:42
2 600 SEK
5 apr 2018 13:06
2 400 SEK
3 apr 2018 18:24
2 200 SEK
3 apr 2018 18:24
2 010 SEK
28 mar 2018 14:11
2 000 SEK