Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad a tergo, daterad 2006-2009,

komposition, ca 135x65 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
9 319
823
858
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8
8 apr 2018 22:56
9 319 SEK
8 apr 2018 22:55
9 119 SEK
8
8 apr 2018 22:55
9 000 SEK
8
8 apr 2018 22:53
8 318 SEK
8 apr 2018 22:50
8 118 SEK
8
8 apr 2018 22:50
8 000 SEK
8
8 apr 2018 22:50
7 900 SEK
8 apr 2018 22:48
7 700 SEK
8
8 apr 2018 22:48
7 600 SEK
8
8 apr 2018 22:47
7 400 SEK
8 apr 2018 22:47
7 200 SEK
8
8 apr 2018 22:47
7 000 SEK
8
8 apr 2018 22:46
6 900 SEK
8 apr 2018 22:44
6 700 SEK
8
8 apr 2018 22:44
6 500 SEK
8 apr 2018 22:41
6 200 SEK
8 apr 2018 22:41
6 000 SEK
8 apr 2018 22:40
5 800 SEK
8 apr 2018 22:40
5 600 SEK
8 apr 2018 22:40
5 400 SEK
8 apr 2018 22:32
5 200 SEK
8 apr 2018 22:28
5 000 SEK
8 apr 2018 22:28
5 000 SEK
8 apr 2018 21:27
3 900 SEK
8 apr 2018 21:27
3 700 SEK
8 apr 2018 21:18
3 500 SEK
8 apr 2018 21:18
3 300 SEK
8 apr 2018 21:13
3 100 SEK
8 apr 2018 21:13
2 900 SEK
8 apr 2018 20:43
2 668 SEK
8 apr 2018 20:43
2 468 SEK
8 apr 2018 19:45
2 000 SEK
30 mar 2018 19:39
1 000 SEK
30 mar 2018 9:56
400 SEK
28 mar 2018 10:29
300 SEK