Torsten Esbjörnsson

(Sverige, 1925-2012)
Torsten Esbjörnsson
(Sverige, 1925-2012)

TORSTEN ESBJÖRNSSON, olja på duk, signerad a tergo, daterad 1991,

Komposition, ca 196x194 cm.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
42 000
3 707
3 867
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
8 apr 2018 22:25
42 000 SEK
8 apr 2018 22:25
40 000 SEK
8 apr 2018 22:23
38 000 SEK
8 apr 2018 22:22
37 000 SEK
8 apr 2018 22:20
36 000 SEK
8 apr 2018 22:20
35 000 SEK
8 apr 2018 22:20
34 000 SEK
8 apr 2018 22:20
33 000 SEK
8 apr 2018 22:19
32 000 SEK
8 apr 2018 22:18
31 000 SEK
8 apr 2018 22:18
30 000 SEK
8 apr 2018 22:18
30 000 SEK
8 apr 2018 22:18
21 000 SEK
8 apr 2018 22:18
20 000 SEK
8 apr 2018 22:18
17 500 SEK
8 apr 2018 22:18
17 000 SEK
7 apr 2018 23:52
16 500 SEK
7 apr 2018 8:29
16 000 SEK
7 apr 2018 8:29
16 000 SEK
4 apr 2018 17:43
15 000 SEK
4 apr 2018 14:22
2 400 SEK
2 apr 2018 8:46
2 200 SEK
29 mar 2018 11:17
2 000 SEK