1034057

HUGGARE

Svensk, m/1810.

Fäste med kavelplattor i svärtat trä. Balja i läder med mässingsbeslag Längd ca 85 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    17 timmar

    Utropspris: 4 000 SEK

    2 400
    235 EUR
    274 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (7 bud)
    326 maj 18:152400SEK
    5A26 maj 18:152200SEK
    526 maj 15:282000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes