1034057

HUGGARE, svensk, m/1810.

Fäste med kavelplattor i svärtat trä. Balja i läder med mässingsbeslag Längd ca 85 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    273 EUR
    310 USD

    Budhistorik (9 bud)
    627 maj 22:002800SEK
    227 maj 21:552600SEK
    326 maj 18:152400SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes