1034057

HUGGARE

Svensk, m/1810.

Fäste med kavelplattor i svärtat trä. Balja i läder med mässingsbeslag Längd ca 85 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Bucklor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    266 EUR
    312 USD

    Budhistorik (9 bud)
    627 maj 22:002800SEK
    227 maj 21:552600SEK
    326 maj 18:152400SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes