Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

SNAPPLÅSPISTOL, dubbelpipig, otydlig signatur, 1800-tal

Slaglås med nipplar på pipan. Kaliber 15 mm. Längd 26 cm

Rostangrepp. Slitage.

Klubbat pris
5 200
504
577
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
27 maj 2018 21:07
5 200 SEK
27 maj 2018 21:07
5 000 SEK
27 maj 2018 21:07
5 000 SEK
27 maj 2018 21:05
3 700 SEK
27 maj 2018 21:05
3 500 SEK
27 maj 2018 21:05
3 200 SEK
27 maj 2018 21:05
3 000 SEK
18 maj 2018 21:58
2 600 SEK
18 maj 2018 21:58
2 400 SEK
18 maj 2018 21:57
2 000 SEK
18 maj 2018 21:57
1 900 SEK
18 maj 2018 14:23
1 451 SEK
18 maj 2018 14:23
1 351 SEK
17 maj 2018 22:01
1 100 SEK
17 maj 2018 22:00
1 000 SEK
17 maj 2018 22:00
900 SEK
17 maj 2018 22:00
850 SEK
17 maj 2018 20:24
550 SEK
17 maj 2018 20:24
500 SEK
17 maj 2018 20:24
400 SEK
17 maj 2018 20:24
350 SEK
17 maj 2018 17:29
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13