1052950

SNAPPLÅSPISTOL, dubbelpipig, otydlig signatur, 1800-tal.

Slaglås med nipplar på pipan. Kaliber 15 mm. Längd 26 cm

Konditionsrapport

Rostangrepp. Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    5 200
    506 EUR
    574 USD

    Budhistorik (22 bud)
    627 maj 21:075200SEK
    4A27 maj 21:075000SEK
    627 maj 21:075000SEK