1052950

SNAPPLÅSPISTOL

Dubbelpipig, otydlig signatur, 1800-tal.

Slaglås med nipplar på pipan. Kaliber 15 mm. Längd 26 cm

Konditionsrapport

Rostangrepp. Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V68

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar

    Utropspris: 1 500 SEK

    2 600
    252 EUR
    298 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (15 bud)
    4A18 maj 21:582600SEK
    518 maj 21:582400SEK
    4A18 maj 21:572000SEK