Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

HUGGARE, svensk, m/1810

HUGGARE, svensk, m/1810

Fäste med kvalplattor av trä. Balja i skinn med 2 mässingsbeslag. Längd 83 cm

Smärre slitage. Bucklor.

Klubbat pris
2 800
271
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
27 maj 2018 21:54
2 800 SEK
27 maj 2018 21:54
2 600 SEK
27 maj 2018 18:49
2 400 SEK
18 maj 2018 10:55
2 200 SEK
18 maj 2018 8:18
2 000 SEK
17 maj 2018 19:20
500 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13