FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, för den orientaliska marknaden

Dekorerade pipor. Stockar med skuren dekor och mässingsbeslag. Längd 51 resp 44 cm

Skador.

Klubbat pris
5 400
512
586
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11
27 maj 2018 20:04
5 400 SEK
9
27 maj 2018 20:04
5 200 SEK
9
25 maj 2018 19:36
5 050 SEK
10
25 maj 2018 19:36
4 850 SEK
9
21 maj 2018 19:33
4 650 SEK
21 maj 2018 19:33
4 450 SEK
20 maj 2018 16:24
4 050 SEK
8
20 maj 2018 16:24
3 850 SEK
20 maj 2018 0:07
3 450 SEK
19 maj 2018 23:09
3 250 SEK
19 maj 2018 19:11
3 050 SEK
19 maj 2018 18:41
2 850 SEK
19 maj 2018 18:41
2 800 SEK
19 maj 2018 17:13
2 400 SEK
19 maj 2018 9:36
2 200 SEK
19 maj 2018 9:36
2 000 SEK
18 maj 2018 20:59
1 500 SEK
18 maj 2018 12:40
1 300 SEK
17 maj 2018 22:16
1 200 SEK
17 maj 2018 19:56
1 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703