1055323

FLINTLÅSPISTOLER

2 st, 1700-tal, för den orientaliska marknaden.

Dekorerade pipor. Stockar med skuren dekor och mässingsbeslag. Längd 51 resp 44 cm

Konditionsrapport

Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V68

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 2 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    5 050
    494 EUR
    577 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 5 250 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (18 bud)
    9A25 maj 19:365050SEK
    1025 maj 19:364850SEK
    921 maj 19:334650SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes