1055323

FLINTLÅSPISTOLER, 2 st, 1700-tal, för den orientaliska marknaden.

Dekorerade pipor. Stockar med skuren dekor och mässingsbeslag. Längd 51 resp 44 cm

Konditionsrapport

Skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 400
    528 EUR
    601 USD

    Budhistorik (20 bud)
    1127 maj 20:045400SEK
    9A27 maj 20:045200SEK
    9A25 maj 19:365050SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes