1055336

SLAGLÅSPISTOL

Belgisk, i mässing, 1800-tal.

Med fjäderbelastad bajonett. Graverat boxlås. Kolvdosa. Längd 22 cm

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V68

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 1 500 SEK

    2 900
    284 EUR
    332 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 3 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (13 bud)
    425 maj 14:462900SEK
    224 maj 17:342700SEK
    423 maj 13:342500SEK