1055336

SLAGLÅSPISTOL, belgisk, i mässing, 1800-tal.

Med fjäderbelastad bajonett. Graverat boxlås. Kolvdosa. Längd 22 cm

Konditionsrapport

Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 600
    342 EUR
    386 USD

    Budhistorik (18 bud)
    427 maj 2018 17:573600SEK
    2A27 maj 2018 17:573400SEK
    227 maj 2018 14:223300SEK