1055427

SABEL, svensk, m/1889 för artilleriofficer.

Förgyllt mässingsfäste. Svärtad stålbalja. Portepé Längd 97 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Claes Andersson

    Claes Andersson

    claes.andersson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 800
    370 EUR
    419 USD

    Budhistorik (16 bud)
    1A27 maj 22:493800SEK
    627 maj 22:493600SEK
    127 maj 22:323400SEK