1055427

SABEL

Svensk, m/1889 för artilleriofficer.

Förgyllt mässingsfäste. Svärtad stålbalja. Portepé Längd 97 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    2 400
    233 EUR
    275 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 2 600 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (8 bud)
    121 maj 22:472400SEK
    220 maj 21:352200SEK
    3A20 maj 21:352000SEK