1055427

SABEL

Svensk, m/1889 för artilleriofficer.

Förgyllt mässingsfäste. Svärtad stålbalja. Portepé Längd 97 cm

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Claes Andersson

Claes Andersson

claes.andersson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    3 800
    365 EUR
    424 USD

    Budhistorik (16 bud)
    1A27 maj 22:493800SEK
    627 maj 22:493600SEK
    127 maj 22:323400SEK