VAS, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Baluster form med dekor i underglasyrblått av växter. Höjd 34 cm.

Bränningsdefekter. Obet slitage.

Klubbat pris
3 400
302
318
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 okt 2018 18:08
3 400 SEK
28 okt 2018 18:08
3 200 SEK
28 okt 2018 18:03
3 000 SEK
27 okt 2018 13:12
2 500 SEK
26 okt 2018 14:39
2 300 SEK
19 okt 2018 16:06
2 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02