VASER, ett par, porslin. Qingdynastin, 1800-talets andra hälft.

Dekor i kanton emaljer, med motiv av figurer i palatsmiljö, höjd 31 cm.

Slitage, mistor.

Klubbat pris
4 501
399
417
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 okt 2018 17:51
4 501 SEK
28 okt 2018 17:51
4 333 SEK
28 okt 2018 17:51
4 301 SEK
28 okt 2018 17:50
4 101 SEK
28 okt 2018 17:50
4 001 SEK
28 okt 2018 17:50
3 801 SEK
28 okt 2018 17:50
3 601 SEK
28 okt 2018 17:49
3 400 SEK
28 okt 2018 10:54
3 200 SEK
21 okt 2018 0:57
3 000 SEK