KORG, tre delar med LOCK, trä samt flätad rotting. Kina, 1900-tal.

Rikt skuren dekor. Total höjd med handtag 62 cm.

Slitage, smärre märken och repor.

Klubbat pris
3 000
285
326
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 okt 2018 18:41
3 000 SEK
28 okt 2018 18:41
2 400 SEK
28 okt 2018 18:41
2 000 SEK
27 okt 2018 11:44
1 200 SEK
26 okt 2018 18:34
900 SEK
24 okt 2018 21:11
700 SEK
23 okt 2018 20:41
450 SEK
23 okt 2018 0:35
300 SEK