HANDVÄRMARE, brons. Sen Qingdynastin.

Konturerad form med hänklar, genombrutet lock med dekor av bladverk. Längd ca 15,7 cm.

Slitage, bucklor, smärre hål.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
28 okt 2018 16:45
1 200 SEK
28 okt 2018 16:42
1 100 SEK
28 okt 2018 16:39
1 000 SEK
28 okt 2018 16:39
800 SEK
28 okt 2018 16:38
600 SEK
28 okt 2018 16:30
500 SEK
19 okt 2018 22:46
450 SEK
19 okt 2018 16:51
400 SEK
19 okt 2018 9:39
300 SEK