BOJAN med LOCK, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.

Dekor i underglasyrblått av prunus mot cracked-ice, total höjd 24 cm.

Slitage, mistor.

Klubbat pris
3 209
285
297
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
28 okt 2018 18:23
3 209 SEK
28 okt 2018 18:23
3 009 SEK
28 okt 2018 18:23
3 000 SEK
28 okt 2018 17:21
2 800 SEK
27 okt 2018 20:28
1 500 SEK
22 okt 2018 21:55
800 SEK
22 okt 2018 0:02
700 SEK
21 okt 2018 15:40
600 SEK
19 okt 2018 13:26
550 SEK
19 okt 2018 12:21
500 SEK