ANFADERSPORTRÄTT. Kina, 1900-tal.

Akvarell på papper. Porträtt av par totalmått 98,5x135 cm

Ej examinerad ur ram. Veck, missfärgningar, revor

Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

180. Anders Krisár, "Untitled No. 3", 2003-2004.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK