ANFADERSPORTRÄTT. Kina, 1900-tal.

Akvarell på papper. Porträtt av par totalmått 75,5x136 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
4 400
390
412
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 okt 2018 19:16
4 400 SEK
28 okt 2018 19:14
4 200 SEK
28 okt 2018 19:14
4 000 SEK
28 okt 2018 19:13
3 800 SEK
28 okt 2018 19:13
3 800 SEK
28 okt 2018 19:13
3 400 SEK
27 okt 2018 9:55
3 200 SEK
27 okt 2018 8:40
3 000 SEK
26 okt 2018 15:49
2 200 SEK
21 okt 2018 18:26
2 000 SEK
20 okt 2018 16:49
1 000 SEK
19 okt 2018 17:54
300 SEK